فروش تخصصی محصولات سیسکو

سوئیچ-های-سیسکو
سوئیچ های سیسکو
روتر-های-سیسکو
روتر های سیسکو
تجهیزات وایرلس سیسکو
تجهیزات تلفن تحت شبکه سیسکو
فایروال های سیسکو
ماژول ها و اینترفیس های سیسکو
ماژول ها و اینترفیس های سیسکو
ماژول های فیبر نوری سیسکو
ماژول های فیبر نوری سیسکو
کابل ها و آداپتور های سیسکو
سیسکو (cisco) چیست؟

کمپانی سیسکو ( Cisco )  بزرگ ترین تولید کننده تجهیزات سوئیچ و روتر در شبکه در انواع مقیاسها و ارائه کننده راهکارهای تخصصی در پیاده سازی زیرساخت مراکز داده میباشد. سیسکو بازار تولید و فروش تجهیزات اکتیو شبکه را در زمینه سوئیچ ، روتر ، سرور ، اکسس پوینت و دیتاسنتر در دست گرفته بطوری که سیسکو با تولید محصولات با پایداری بسیار بالا ، کیفیت ساخت برتر و استفاده از قطعات ، پردازنده های خاص و سیستم عامل منحصر بفرد خود ، بر قله بزرگترین کمپانی های تولید کننده تجهیزات اکتیو در دنیا ایستاده است.  تجهیزات سیسکو  ( سوئیچ ها و روترهای سیسکو ) محبوبترین تجهیزات موجود در دیتاسنترها و شرکت ها بوده و برای نصب و راه اندازی ، نیاز به کارشناس متخصص سیسکو بوده.

محصولات و تجهیزات سیسکو

شرکت سیسکو فقط یک تولید کننده تجهیزات و سخت افزار نمیباشد.سیسکو یک شرکت high tech بوده که دارای دپارتمانهای فوق تخصصی در بخشهای مختلف شبکه ( امنیت ، وایرلس ، دیتاسنتر ، مجازی سازی ، سرور ، کلود ، ویپ ، شبک های اترنت و … ) بوده و علاوه بر ساخت تجهیزات تخصصی شبکه اقدام به ارائه نرم افزارها و راهکارهای تخصصی در حوزه های یادشده نموده است.سیسکو خود به تنهایی پروتکل و استانداردهای مختلفی را در شبکه و تجهیزات خود تعریف و ایجاد نموده که نقش اساسی در پیشرفت صنعت شبکه های کامپیوتری و مراکز داده ایفا میکند.

در چند سال اخیر رشد cisco در تولید تجهیزات و راهکارهای ویژه دیتاسنتر ، کلود و سایر حوزه های شبکه بیشتر شده است. از جمله زمینه هایی که سیسکو در آن  اقدام به تولید تکنولوژی و تجهیزات تخصصی نموده است میتوان به موارد زیر اشاره کرد .

انواع سوئیچ شبکه لایه 2 و لایه 3

انواع روترهای سیسکو

اکسس پوینت های indoor و outdoor

تجهیزات مربوط به مجازی سازی شبکه و Software-Defined Networking و معرفی تکنولوژی ACI

تجهیزات شبکه SAN مانند سوئیچ های سری MDS سیسکو

سوییچهای نکسوس برای ساخت دیتاسنترهای قدرتمند

سرورهای قدرتمند شاسی سیسکو با نام Cisco UCS Server

فایروال نسل جدید سیسکو با نام ASA و Firepower

نرم افزار و راهکارهای مربوط به Collaboration و ویپ

جستجو در سایت

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه