مراحل ارسال سفارش

مراحل ارسال سفارش

نحوه ارسال کالا

نحوه ارسال کالا از فروشگاه اینترنتی لاین نت در روزهای عادی به روش های متنوعی صورت می‌پذیرد که هزینه آن به عهده مشتری محترم می‌باشد. مجموعه لاین نت نیز تلاش خود را برای سریع تر رسیدن کالا را در روش ارسال خود اعمال می‌کند.

محدوده شهر تهران:

1. پست: ارسال، بسته به انتخاب مشتری فقط از طریق پست پیشتاز صورت می‌پذیرد، در مورد شرکت پست، از زمان تحویل به پست جمهوری اسلامی ایران حداکثر 2 تا 4 روز کاری طول خواهد کشید تا کالا به دست شما برسد. ما هر روز قبل از ساعت ۱۴  مرسولات را به پست تحویل خواهند داد. تیم خدمات مشتریان لاین نت کد رهگیری کالا را از طریق ایمیل و یا پیامک برای شما ارسال خواهند کرد و شما می‌توانید از طریق آدرس   سامانه رهگیری محصولات پستی با وارد کردن کد رهگیری در هر زمان موقعیت مکانی کالای خود را پیگیری کنید.

2. پیک: ارسال کالا در محدوده شهر تهران توسط پیک و تعرفه آن طبق نرخ مصوب رسمی و بعهده مشتری است.

* لازم به ذکر است زمان تحویل کالا برای این نوع ارسال بین 2 الی 3 روز کاری در بازه زمانی 10 الی 18 میباشد.

3. پیک فوری : در این نوع ارسال زمان دریافت کالا به صورت روزانه و در بازه زمانی 10 الی 18 می باشد.

4. پیک اکسپرس : در این نوع ارسال زمان دریافت کالا یک روز کاری و در بازه زمانی 10 صبح الی 18 میباشد.

5. تحویل حضوری : با توجه بر این مورد که اگر مشتری پیک یا شخص جایگزین برای دریافت کالا به شرکت بفرستند ملزم است که پیامی در بخش تماس با ما، با موضوع پیگیری سفارش ثبت کرده و بعد از وارد کردن شماره سفارش در بخش متن پیام نام و نام خانوادگی و کد ملی شخص یا شماره تلفن جایگزینشان برای دریافت کالا را درج کنند تا کالا بدون معطلی تحویل گیرنده شود.

6. ارسال کالا توسط باربری : در این نوع ارسال بسته به موقعیت جغرافیایی در بازه زمانی 24 الی 48 ساعت می باشد.

* مبلغ محاسبه شده هزینه ارسال مرسوله با پیک به باربری میباشد و هزینه ارسال از انبار مجموعه تا مقصد بر عهده خریدار میباشد.

* ما همواره تلاش می‌کنیم که شما در کمترین زمان ممکن کالای خود را دریافت کنید. تیم خدمات مشتریان لاین نت، قبل از ارسال کالا جهت هماهنگی و در صورت بروز هرگونه مشکل در زمان ارسال، با شما تماس خواهند گرفت، همینطور چنانچه قصد دارید کالای خود را در بازه زمانی معینی دریافت کنید می‌‏‌توانید بازه زمانی مناسب برای تحویل گرفتن کالای خود را هنگام ثبت سفارش پس از انتخاب شیوه ارسال در قسمت توضیحات ، اعلام کنید. لاین نت همه تلاش خود را می‏‌کند تا سفارش حدود ساعت درخواستی به دست شما برسد.

محدوده خارج از شهر تهران:

پست : ارسال سفارش هایی که خارج از محدوده تهران می‌‌باشد فقط از پست پیشتاز صورت می‌پذیرد. زمان تحویل سفارش مشتریان از طریق پست بسته به محدوده جغرافیایی و انتخاب نوع پست تقریبا 24 الی 72 ساعت زمان می برد .

در صورتی که منتظر دریافت سفارش خود از طریق سرویس پست هستید، می‌‌توانید مرسوله را از طریق سایت شرکت پست به آدرس سامانه رهگیری محصولات پستی پیگیری کنید.

تیپاکس: شرکت خصوصی تیپاکس به منظور ارسال برای مراکز استان و شهرهایی می‌‌باشد که دارای دفاتر تیپاکس هستند، می‌باشد.

سفارش‌هایی که در محدوده بافت شهری در شهرهای دارای دفتر نمایندگی قرار دارند، در منزل تحویل داده می‌‌شوند و تیپاکس برای رساندن آنها، هزینه اضافی دریافت نمی‌‌کند.

مشتریانی که آدرس‌شان در خارج از بافت شهری شهر مقصد قرار دارد، می‌‌توانند سفارش خود را از دفتر شعبه مقصد تحویل بگیرند یا برای دریافت سفارش با شرایط توافقی اقدام کنند.

پس از پردازش سفارش و تحویل آن به تیپاکس، پس از آن زمان ارسال در بیش از 80 شهر که تک مسیره هستند به طور معمول 24 ساعته است.

سرویس‌دهی تیپاکس در شهرهایی که دومسیره یا راه دور هستند، معمولاً در 48 الی 72 ساعت انجام می‌شود.

در صورتی که منتظر دریافت سفارش خود از طریق سرویس تیپاکس هستید، می‌توانید با وارد کردن کد رهگیری مرسوله در سایت سامانه رهگیری محصولات تیپاکس پیگیری نمایید.

باربری: در صورتیکه سفارش کالا به گونه ای باشد که دارای حجم زیاد و وزن سنگینی باشد تحویل از طریق باربری های مجاز صورت می‌پذیرد. تحویل سفارش به مشتری بستگی به محدوده جغرافیایی دارد. ممکن است 24 – 48 – 72 ساعت زمان ببرد.

برای مشتریان عزیز شهرستان، کالاهای سبک از طریق شرکت پست، شرکت تیپاکس، پایانه و برای کالاهای سنگین از طریق باربری های مجاز به دست شما خواهد رسید. ما شما را درگیر پیچیدگی های انتخاب شرکت حمل واسط نخواهیم کرد و بهترین انتخاب از نظر سرعت و صحت تحویل مرسوله را از طرف شما انجام خواهیم داد، البته همیشه شما حق انتخاب خواهید داشت.

جستجو در سایت

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه