ورود به دنیای شبکه ...
DualSense Edge

از دسته جدید پلی‌ استیشن 5 با نام DualSense Edge رونمایی شد

به صورت یک اتفاق غیرمنتظره در مراسم گیمزکام از کنترلر DualSense Edge پلی استیشن رونمایی شد. در جریان افتتاحیه مراسم گیمزکام 2022، در اتفاقی غیرمنتظره با پخش نمایش کوتاهی از دسته کنترلر جدید پلی استیشن 5 تحت عنوان DualSense Edge رونمایی شد، اما هنوز اطلاعات تکمیلی در رابطه با جزئیات بیش‌تر در دسترس نیست. براساس اطلاعات به دست آمده شما در این دسته با قابلیت‌های بیش‌تری روبرو خواهید شد و امکان دسترسی به سفارشی‌سازی آن را خواهید داشت. به علت وجود شایعاتی مبنی بر برگزاری رویداد پلی استیشن در ماه آینده، انتظار نمی‌رفت که شاهد حضور آن در گیمزکام باشیم و این اتفاق به نوبه خود باعث غافلگیری طرفداران گردید.

براساس آخرین اخبار بازی، کنترلر پلی استیشن 5 با ارائه ظاهری قابل قبول و دارای امکانات جدید و منحصر به فرد به عنوان رقیبی سرسخت برای دسته Elite کنسول ایکس باکس به حساب می‌آید. تا این زمان هنوز اطلاعات زیادی از تاریخ انتشار و قیمت آن به کاربران توضیحاتی داده نشده و باید تا زمان ارائه توضیحات سونی از کنترلر جدید صبر کنیم.

براساس نمایش منتشر شده از قابلیت‌های این کنترلر می‌توان گفت که سونی مانورهای زیادی روی ارائه ویژگی‌های جدید DualSense Edge انجام داده است و کاربران می‌توانند به راحتی با دکمه‌های مختلف دسته به شخصی‌سازی آن از تنظیم حساسیت استیک گرفته تا موارد دیگر بپردازند. همچنین بازیکنان به راحتی می‌توانند تنظیمات دلخواه خود را با پروفایل‌های مختلف ایجاد کنند تا در مواقع مورد نیاز به آن‌ها دسترسی داشته باشند. برای جا‌به‌جایی میان پروفایل‌ها، می‌توانید از  دکمه Fn روی کنترلر استفاده کنید.

کنترلر جدید پلی استیشن 5

 

کنترلر جدید پلی استیشن 5

 

با رنگ‌بندی متفاوت و ویژگی‌های نورپردازی، کنترلر DualSense Edge شباهت بسیاری به دوال سنس دارد، اما به نظر می‌رسد اندازه این کنترلر کمی بزرگ‌تر بوده و از دکمه‌های بیش‌تری بهره ببرد. ظاهر این کنترلر به شدت زیبا بوده و وجود دکمه‌های مختلف برای انجام عملیات شخصی‌سازی آن را منحصر به فرد کرده است. قابلیت و کارایی این کنترلر جدید می تواند نظر سازندگان پلی استیشن VR 2‌ را جلب کند و آن‌ها از این دسته برای ارائه ویژگی‌های بیش تر استفاده کنند.

دسته DualSense Edge یک ویژگی جالب و منحصر‌به‌فرد دیگری را ارائه می‌دهد. این ویژگی ماژول‌های استیک قابل تعویض است که به صورت جداگانه به فروش می‌رسند. به این واسطه می‌توانید در صورت بروز مشکلات مختلف، ماژول استیک را به طور کامل جایگزین کنید. ماژول استیک هم‌زمان با کنترل دوال سنس اج در دسترس قرار گرفته و با قیمت 20 دلار به فروش خواهد رسید.

دسته ی بازی به همراه کیف و تجهیزات اضافه شده.

 

این دسته دارای ویژگی‌های مختلفی است که در نسخه استاندارد وجود نداشته و مناسب بازیکنان حرفه‌ای است. حال شرکت سونی در قالب پستی در بلاگ پلی استیشن اعلام کرده که دسته DualSense Edge با قیمت 200 دلار و در تاریخ 26 ژانویه 2023 (6 بهمن) در سراسر دنیا در دسترس قرار خواهد گرفت.

 در این مطلب لاین نت با کنترلر جدید کنسول بازی آشنا شدیم و اطلاعاتی کسب کردیم. از اینکه همراه ما بودید صمیمانه متشکریم.

با تشکر از منابع محترم:

https://par30games.net

مجموعه لاین نت مرکز توزیع برندهای برتر بازار شبکه ایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

جستجو در سایت

دسته بندی ها

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه