Network services

ارائه مشاوره طراحی پیاده سازی و پشتیبانی شبکه

«صفر تا صد شبکه خود را به لاین نت بسپارید»

طراحی و اجرا

مشاوره :

مشاوره در زمینه راه اندازی سرویس های مورد نیاز شبکه ،مشاوره در زمینه ارتقاء نرم افزاری و سخت افزاری و همینطور بهبود وضعیت شبکه ،مشاوره در زمینه خرید تجهیزات سخت افزاری و نرم افزاری مورد نیاز شبکه سازمان ها و شرکت ها ،مشاوره و ارائه راهکارهای مجازی سازی در جهت استفاده بهینه از منابع سخت افزاری ، کاهش هزینه های نگهداری ، افزایش کارایی و بهبود مدیریت و کنترل شبکه… ،مشاوره و ارائه راهکارهای تخصصی در زمینه کنترل هوشمند شبکه و …

طراحی :

اصولا تمام طرح هایی که ارائه می شوند، ارزش پیاده سازی ندارند. یکی از معیار های مهم که موجب انتخاب یا رد یک طرح می شود پشتیبانی است،  که آیا در صورت پیاده سازی این طرح وضعیت پشتیبانی به چه صورت خواهد بود و چه مقدار هزینه به دنبال خواهد داشت و آیا در موارد بحرانی امکان پشتیبانی و خطایابی سریع وجود دارد یا خیر ؟ممکن است طراحی و پیاده سازی اولیه هزینه زیادی را به دنبال داشته باشد، اما طراحی صحیح می تواند موجب کاهش هزینه در نگهداری و همچنین پشتیبانی باشد. برآورد نیاز سازمان با درنظر گرفتن توسعه آتی آن، بعنوان نخستین گام از طراحی ضروری است.

مشاوره طراحی شبکه

پیاده سازی :

فاز اجرای شبکه پس از مراحل مشاوره و طراحی قرار دارد که باتوجه به طرح های داده شده توسط کارشناسان و بررسی نیازهای سازمان توسط تیم مجرب و تکنسینهای شبکه اجرای پروژه طبق زمانبندی مشخص آغاز شده و در نهایت  به بهره برداری خواهد رسید.  از فعالیت هایی که در این فاز صورت می پذیرد می توان به مواردی از جمله اعمال مدیریت متمرکز بر کلیه منابع و اشیا شبکه ،نصب و راه اندازی شبکه های LAN و WAN ،انجام کلیه امور تحت windows ، انجام کلیه خدمات ارتباطی بین شهری و استانی به وسیله Wireless و Intranet و متصل کردن شرکت ها به کارخانه ها و ایجاد شبکه WAN ،نصب و پیکربندی انواع تجهیزات Active و Passive شبکه ،نصب ، راه اندازی ونگهداری و راهبری آنتی ویروس تحت شبکه و مواردی بیشماری از سرویس های مختلف را را نام برد.

پشتیبانی شبکه و سرور

پشتیبانی شبکه :

پشتیبانی شبکه های کامپیوتری، در حقیقت به معنی مفهوم نگهداری شبکه، مراقبت و رفع ایراد بوجود آمده در قسمت نرم افزاری و سخت افزاری شبکه کامپیوتری است که علاوه به رفع اشکالات شبکه خرابی های کامپیوتر هم شامل این خدمات میشود. این حرفه در دنیای امروزی یک شغل بسیار مهم محسوب میشود چرا که با امنیت اطلاعات در شبکه های کامپیوتری در مشاغل مهم در سازمان ها و شرکت ها سرو کار دارد و اگر در کوتاهترین زمان خدمات پشتیبانی شبکه به خوبی ارئه نشود خسارت های زیادی به کسب و کار ها ایجاد خواهد شد. شرکت سیما نگاه ارائه دهنده خدمات پشتیبانی شبکه در تهران این موضوع را خیلی خوب درک کرده و تلاش می نماید با ارائه خدمات متمایز و مشاوره های تخصصی به موقع از مشکلات کامپیوتری و شبکه پیشگری کرده و با کسب رضایت مشتریان خدمات خود و تعداد مشتریان را گسترش دهد.

مزایای پشتیبانی لاین نت :

 •  خدمات ما در همه اندازه ها و انواع سازمان ها در دسترس است.
 •  نظارت بر وضعیت شبکه
 • تشخیص سریع مسائل مربوط به عملکرد آن ها
 •  شناسایی و اطلاع از خطاهای زیرساخت یا خرابی ها
 •  نصب و آزمایش از راه دور سیستم عامل و patch
 •  پشتیبانی ۲۴ ساعته
 •  حل مسائل و مشکلات شما از راه دور یا در محل
 •  پشتیبانی از تجهیزات و امکانات جانبی
 •  بیش از ۱۰ سال تجربه کاری

لاین نت می تواند هزینه های IT شما را کاهش دهد و عملکرد شبکه وسرور شما را بهبود بخشد.

تیم ما تخصص های لازم برای طراحی، پیاده سازی و نگهداری شبکه را دارد و در تمام مراحل سیستم های شبکه و سرور همراه شماست از جمله:

۱. برنامه ریزی، طراحی و معماری شبکه
۲. نصب شبکه و تنظیم عملکرد
۳. نصب کابل، سوئیچ و روتر
۴. نصب سرور، مجازی سازی و یا ارتباط از راه دور
۵. پشتیبان گیری برنامه ریزی شده و تکثیر از راه دور
۶. ارزیابی و اجرای اقدامات امنیتی
۷. تعمیر و نگهداری شبکه و سرور

می توان گفت سرور شما قلب حیاتی شبکه کسب و کار شماست که برای مدیریت ترافیک، امنیت، دسترسی به اسناد مهم و برنامه ها بسیار ضروری است. قابلیت های سرور به اندازه ای است که در صورت بروز اشکال در این سیستم، به طور قابل توجهی بر بودجه، زمان و گردش کار شما تأثیر می گذارد. تیم متخصص ما در لاین نت همیشه در دسترس هستند تا به شما کمک کنند تا تمام اقدامات ممکن را برای جلوگیری از به خطر افتادن امنیت شبکه خود انجام دهید.

تجهیزات اکتیو شبکه

Active network equipment

لاین نت به عنوان یک متخصص و شرکت پسیو یا اکتیو  با سالها تجربه عملی ، افتخار آمادگی خود را جهت فروش و تامین انواع تجهیزات فعال شبکه (Active) در لایه های مختلف شبکه را اعلام می نماید.

 • سرور server
 • کارت شبکه  (Network Interface Card or NIC)
 • هاب شبکه
 • سوئیچ شبکه
 • بریج
 • روتر Router
 • مودم
 • Modemپرینت سرور Print Server در شبکه اکتیو
 • فایروال یا دیوارآتش
این خدمات عبارتند از :
 1.  طراحی تجهیزات فعال مورد نیاز برای شبکه سازمان و مکان مورد نیاز با توجه به نیازها و محدودیت های کارفرما
 2.  تهیه انواع تجهیزات فعال شبکه با قیمت مناسب و کیفیت عالی و گارانتی معتبر برای کارفرمایان در کوتاهترین زمان
 3. پشتیبانی شبکه و انجام  ارتقاء و بروزرسانی های جهت استمرار در سرویس دهی مناسب
 4. فروش تجهیزات اکتیو شبکه از بهترین و مطمئن ترین برندهای جهانی
 

خدمات نصب و راه اندازی دوربین های مداربسته

CCTV camera installation services

ارائه خدمات فروش و راه اندازی انواع سیستم های نظارت تصویری روی بسترهای مختلف از قبیل شبکه و کواکسیال ، نصب و راه اندازی دوربین های AHD، TurboHD،HDCVI دوربین های IP و …

مشاور و مجری راهکارهای نظارتی و امنیتی

انتخاب محل نصب دوربین مداربسته در واحد های اداری :

محل نصب دوربین مداربسته با توجه به اهداف مختلف این واحدها برای نصب سیستم نظارتی متفاوت می باشد. برای این واحدها بهتر است که از نظر کارشناس مربوطه برای انتخاب محل نصب استفاده نمایند اما از جمله مواردی که برای این واحدها می توان به آن اشاره کرد :

اتاق و محل رفت و آمد کارکنان :

اگر هدف از نصب سیستم نظارت تصویری نظارت بر کارکنان در محل کار باشد باید اتاق ها و سالنهایی که کارکنان در آن مشغول کار می باشند با تعداد کافی دوربین مداربسته پوشش داده شود.

راهرو و محل رفت و آمد مراجعه کنندگان :

راهروها و سالن های مجتمع برای نظارت بر رفت و امد مراجعه کنندگان از دیگر محل های نصب دوربیسن مداربسته در این واحدها می باشند.

درب ورودی :

درب ورودی و سالن اصلی مجتمع برای نظارت بر ورود و خروج کارکنان و مراجعه کنندگان می تواند از محل های دیگر نصب دوربینها باشد.

پارکینگ و درب ورودی آن :

در صورت وجود محل پارک اختصاصی کارکنان و وسایل نقلیه مربوط به سازمان یا مجتمع اداری ، در صورت نیاز نصب دوربین مداربسته برای پوشش و نظارت بر پارکینگ ها و درب ورودی آن توصیه می شود. علاوه بر آن ورود و خروج در این مکان ها توسط واحد حراست بهتر کنترل می شود.

قسمت های ویژه واحد اداری :

از دیگر مکان های نصب دوربین مداربسته در واحدهای اداری می توان به محل نگهداری اسناد و اطلاعات واحد اشاره کرد که این بخش می تواند توسط سیستم نظارتی برای جلوگیری از ورود غیر مجاز و جلوگیری از .مشکلات احتمالی پوشش داده شود.

نصب انواع آنتن و رادیو

Installation of antennas and radios

امروزه نیاز به برقراری ارتباطات راه دور بین شعب مختلف سازمان‌ها و شرکت‌ها بیش‌ از پیش احساس می‌شود.در نظر بگیرید انبار یک شرکت در ساختمان ای دورتر از محل اصلی شرکت واقع شده است، در چنین حالتی استفاده از لینک وایرلس رادیویی جهت برقراری ارتباطی شبکه این دو ساختمان امکانات زیر را برای آن شرکت فراهم می کند:

 • انتقال تصویر دوربین های انبار به دفتر اصلی و ضبط تصاویر دوربین ها
 • داشتن داخلی تلفن جهت برقراری تماس های رایگان با دفتر اصلی
 • ارتباط نرم افزار انبارداری یا حسابداری و یا … اتوماسیون با سرور در دفتر مرکزی
 • انتقال سیستم انبار داری به شبکه دامین کنترولر و استفاده از فایل ها و پرینترهای به اشتراک گذاشته شده
 • برقراری ارتباط VOIP بین دفاتر ساختمان

فرم درخواست خدمات شبکه

جستجو در سایت

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه