ماژول فیبر نوری میکروتیک مدل S+31DLC10D

ناموجود
دسته:
آماده ارسال
خرید محصول ماژول فیبر نوری میکروتیک مدل S+31DLC10D

بزودی موجود می شود!

از شما بابت همکاری متشکریم... آیا از قیمت های ما رضایت دارید؟
توضیحات
انتقال دیتا 10G
نوع کانکتور LC
نوع فیبر نوری +SFP
مد (SM (Single Mode
برد مفید 10Km
طول موج 1310nm
وزن (بدون بسته بندی) 15
نظرات
شما هم می‌توانید در مورد این کالا نظر بدهید.

برای ثبت نظر، از طریق دکمه زیر اقدام نمایید. اگر این محصول را قبلا از نگارشاپ خریده باشید، نظر شما به عنوان مالک محصول ثبت خواهد شد.

افزودن دیدگاه جدید

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

پرسش و پاسخ

شما نیز میتوانید سوالات خود را ثبت کنید!

اگر سوالی در مورد محصول دارید از این قسمت بپرسید!

بزودی موجود می شود!