مبدل فیبر به اترنت زایکسل MC100FX-SC30-A Zyxel

ناموجود
دسته:
آماده ارسال
برچسب:
خرید محصول مبدل فیبر به اترنت زایکسل MC100FX-SC30-A Zyxel

بزودی موجود می شود!

از شما بابت همکاری متشکریم... آیا از قیمت های ما رضایت دارید؟
معرفی کوتاه

مبدل فیبر به اترنت زایکسل MC100FX-SC30-A Zyxel

مزایا

مبدل‌های رسانه‌ای

راهکاری انعطاف‌پذیر برای محیط‌های شبکه ترکیبی کابل مسی و فیبر نوری

در دنیای روبه‌رشد با توسعه بسیاری از ابزارهایی که ممکن است با رسانه‌های مختلف سروکار داشته باشد همراه است. باید این امکان وجود بیاوریم که این دستگاه‌های مختلف بتوانند دسترسی به‌صورت یکپارچه را داشته و در عین حال نیز داده‌ها به سادگی حمل شوند زیراتبدیل رسانه‌ای در برقراری ارتباط بین دو دستگاه منبع غیر مشابه، بسیار مهم است.

مبدل رسانه ای زایکسل از بسیاری از پروتکل‌های ارتباط داده‌ای پشتیبانی می‌کند که این موارد شامل اترنت، اترنت سریع، گیگابیت اترنت  است. در عین حال نیز انواع مختلفی از کابل‌کشی مانند استفاده از کابل‌های جفتی تنیده، فیبر‌های نوری multi-mode و single-mode نیز پشتیبانی می‌نماید.

تبدیل رسانه‌ای زایکسل شامل ارائه مسیر مهاجرت از پورت‌های مسی به پورت‌های فیبری در هنگام بسط دادن دسترسی از LAN به محدوده‌های متعدد نیز هست.  کارایی مبدل‌های رسانه‌‌ای در متصل‌سازی LANهای متعدد  برای ایجاد یک شبکه عمومی منطقه‌ای بزرگ، بسیار بالاست.

تطبیق و ساده سازی امنیت فیبر

طراحی محافظت فیبر موجب می‌شود تا بتوان کابل‌های فیبرنوری را برای صرفه‌جویی در مصرف کابل و نصب بسیار آسان‌تر، سازماندهی نموده و جایگذاری کرد.

نصب آسان

پورت مسی می‌تواند با سیستم مذاکره خودکار، با سرعت و نوع انتقال دستگاه‌های جفت شده همساز شود.علاوه‌ بر این نیز سیستم تقاطع خودکار بر روی پورت مسی نیز موجب می‌شود تا مشکلات عدم تطبیق مدارها با عملکرد شناسایی خودکار MDI/MDIX از بین بروند. هردوی این قابلیت‌ها موجب می‌شوند تا تکمیل نصب، بسیار آسان‌تر شود. در عین حال نیز تنظیمات متعدد می‌توانند از طریق سوییچ‌های DIP انجام شوند که این امر به کاربرقابلیت‌های بیشتری را برای کنترل بهتر بر روی دستگاه‌ها ارائه می‌کند.

رفع اشکال آسان

با توجه به وجود مکانیزم سینگال‌دهی ازکارافتادگی لینک (LFS)، یک لینک از کار افتاده  از طریق پورت مسی شناسایی شده و لینک مربوطه بر روی پورت فیبری به اجبار مسدود می‌گردد یا اینکه به vice versa و بخش‌های فیبری انتقال داده می‌شود. پورت مسی downlink  نیز  انتقال را متوقف کرده و به‌ مجرد وقوع ایراد در لینک دوردست، خاموش می‌گردد. پروتکل (Spanning Tree (STP سوییچ متصل هم برای فعال‌سازی لینک پشتیبان برای امن ساختن عملیات های شبکه، شروع به کار می‌کند. وضعیت لینک Transparent نیز با کمک مکانیزم LFS تحویل داده می‌شود تا امکان بازیابی و ایرادیابی شبکه، آسان‌تر و سریع‌تر گردد. وضعیت لینک Transparent با کمک مکانیزم سیستم سیگنال دهی عیب در لینک برای کاربران ارسال می‌شود تا بتوانند فرایند بازیابی و رفع ایراد را آسان‌تر و سریع‌تر به انجام برسانند.

توضیحات

GbE Media ConverterFE Media ConverterModel

  • MC1000-SFP-FP
  • MC100FX-SC2-A
  • MC100FX-SC30-A

Standard Compliance

  • IEEE802.3 10BASE-T
  • IEEE802.3u 100BASE-TX
  • IEEE802.3ab 1000BASE-T
  • IEEE802.3z 1000BASE-X
  • IEEE802.3 10BASE-T
  • IEEE802.3u 100BASE-TX/FX
  • IEEE802.3x Flow Control and Back pressure

Transparent Packet

  • 64 to 1518 Bytes for Non-VLAN Ethernet packet
  • 68 to 1522 Bytes for VLAN-Tag type Ethernet packet
  • 64 to 1518 Bytes for Non-VLAN Ethernet packet
  • 68 to 1522 Bytes for VLAN-Tag type Ethernet packet

Link Fault Signaling (LFS)

  • Once any failed link was detected in gigabit copper connectivity, the connectivity in fiber part will be forced to linkdown, and vice versa.
  • TX to Fiber: If TX port link down, then converter will forced fiber to link down.
  • Fiber to TX: If Fiber port link down, the media converter will forced TX port to link down.

Hardware Specification

  • Support auto-negotiation 10/100/1000Mbps copper port
  • Support auto MDI/MDI-X on 10/100/1000Mbps copper port
  • DIP Switch: DIP 1 – Enables / disables link fault signaling (LFS)
  • One 10/100/1000 copper port
  • One 1000BASE-X SFP open slot
  • Support auto-negotiation 10/100Mbps copper port
  • Support auto MDI/MDI-X on 10/100Mbps copper port
  • DIP Switch
    • DIP 1 – Enables / disables auto-negotiation
    • DIP 2 -Copper port (RJ45) duplex mode; full-duplex or half-duplex
    • DIP 3 -Copper port (RJ45) data bit rate; 10Mbps or 100Mbps
    • DIP 4 – Fiber port duplex mode; full-duplex or half-duplex
    • DIP 5 – Enables / disables link fault signaling (LFS)
    • DIP 6 – Enables / disables local loop back (LLBK)
    • DIP 7 – Enables / disables remote loop back (RLBK)
  • One 10/100 copper port
  • One 100BASE-FX Fiber Port (SC) with fiber transceiver module built-in
  • MC100FX-SC2-A: Enabling Maximum transmission distance: 2km
  • MC100FX-SC30-A: Enabling Maximum transmission distance: 30km
  • Wavelength of 100FX fiber: 1310nm

Physical Specifications

  • Dimension (WxDxH):194 x 129 x 25 mm (7.64″ x 5.08″ x 0.98″)
  • Weight: 292 g (0.64 lb.)
  • Dimension: 73.8(W) x 109.2(H) x 23.4(D)mm (2.90”x4.30”x0.92”)
  • Weight: 160g (0.35 lb.)

Power Requirements

  • External power adapter; 12V DC, 0.8A
  • Max power rating: 9.6 Watt
  • External power adapter; 12V DC/ 0.8A
  • Max power rating: 2.4 Watt

Environmental Specifications

  • Operating temperature: 0°C to 45°C (32°F to 113°F)
  • Storage  temperature: -20°C to 70°C (-4°F to 158°F)
  • Operating humidity: 10% to 90%, Non-condensing
  • Storage humidity: 5% to 90%, Non-condensing
  • Operating temperature: 0°C ~ 45°C (32°F to 113°F)
  • Storage temperature: -20°C ~ 80°C (-4°F to 176°F)
  • Operating humidity: 10% ~ 90%, Non-condensing
  • Storage humidity: 5% to 90%, Non-condensing

Certification

  • Safety: CE LVD
  • EMC: FCC Part15 (Class B), CE EMC
  • Safety: CE LVD
  • EMC: FCC Part15 (Class A), CE EMC (Class A)
نظرات
شما هم می‌توانید در مورد این کالا نظر بدهید.

برای ثبت نظر، از طریق دکمه زیر اقدام نمایید. اگر این محصول را قبلا از نگارشاپ خریده باشید، نظر شما به عنوان مالک محصول ثبت خواهد شد.

افزودن دیدگاه جدید

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

پرسش و پاسخ

شما نیز میتوانید سوالات خود را ثبت کنید!

اگر سوالی در مورد محصول دارید از این قسمت بپرسید!

بزودی موجود می شود!