CISCO GLC-SX-MM ماژول فیبر سیسکو

CISCO GLC-SX-MM

دسته: ,
امتیاز 5 از 5 امتیاز 1 مشتری
Brand: cisco
خرید محصول CISCO GLC-SX-MM ماژول فیبر سیسکو
شناسه محصول: GLC-SX-MM

قیمت: تومان ۲۰۰,۰۰۰

از شما بابت همکاری متشکریم... آیا از قیمت های ما رضایت دارید؟
توضیحات

CISCO GLC-SX-MM ماژول فیبر سیسکو

ماژول سیسکو مدل GLC-SX-MM تولید شده توسط شرکت سیسکو می‌باشد. امروزه از فیبرنوری جهت انتقال سیگنا‌ل‌ها استفاده می‌شود که به دلیل افزایش استفاده از این روش، کاربرد این ماژول نیز به همان نسبت افزایش پیدا کرده است. ماژول‌ها در دستگاه‌هایی مانند سوئیچ و روتر به منظور انتقال و دریافت سیگنال مورد استفاده قرار می‌گیرد.

ویژگی‌های ماژول سیسکو مدل GLC-SX-MM :

نوع ماژول SFP
طراحی 1000Base-LX
تکنولوژی اتصال wired
رابطه‌ها Dual-LC simplex Optical Connector
استانداردها IEEE 802.3z – IEEE 802.3ah
سرعت 1.25Gbps
امکانات پشتیبانی از فیبرهای نوری مالتی مود (MMF) با قطر تار 50 و 62.5 میکرومتر

glc-sx-mm

ماژول‌های SFP :

در واقع ماژول‌های SFP بیشترین نقش را در شبکه‌های زیرساخت ایفا می‌کنند. نکته‌ای که در هنگام نصب و تعویض این ماژول‌ها باید به آن توجه کرد این است که باید دستگاه مجدد راه اندازی شود تا بتوانیم از ماژول استفاده کنیم. در صورتی که شبکه‌های بسیار حساس دارید و امکان راه اندازی مجدد دستگاه ها (DOWN TIME) برای شما وجود ندارد می‌توانید از ماژول‌های HOT PLUG که به XFP معروف هستند و برای نصب و جابه‌جایی نیازی به راه اندازی مجدد دستگاه ندارند، استفاده نمایید.

مشخصات

مشخصاتCISCO GLC-SX-MM

وزن 200 g
برند

حداکثر طول کابل

500 متر

درگاههای ارتباطی

RJ11

رابط

Dual-LC simplex Optical Connector

سرعت انتقال داده ها

1.25Gbps

طول موج

860nm

قابلیت مدیریتی

پشتیبانی از فیبرنوری سینگل مد با طول موج حداقل 770nm و حداکثر 860nm در مسافت 220متر تا 1 کیلومتر

نوع فیبر

SFP

نوع درگاه

Dual LC

نوع کابل

1000Base-SX

نوع ماژول

PRI

گارانتی

1 سال شرکتی

نظرات
شما هم می‌توانید در مورد این کالا نظر بدهید.

برای ثبت نظر، از طریق دکمه زیر اقدام نمایید. اگر این محصول را قبلا از لاین نت خریده باشید، نظر شما به عنوان مالک محصول ثبت خواهد شد.

افزودن دیدگاه جدید

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

دیگران را با نوشتن نظرات خود، برای انتخاب این محصول راهنمایی کنید.

لطفا پیش از ارسال نظر، خلاصه قوانین زیر را مطالعه کنید:

فارسی بنویسید و از کیبورد فارسی استفاده کنید. بهتر است از فضای خالی (Space) بیش‌از‌حدِ معمول، شکلک یا ایموجی استفاده نکنید و از کشیدن حروف یا کلمات با صفحه‌کلید بپرهیزید.

نظرات خود را براساس تجربه و استفاده‌ی عملی و با دقت به نکات فنی ارسال کنید؛ بدون تعصب به محصول خاص، مزایا و معایب را بازگو کنید و بهتر است از ارسال نظرات چندکلمه‌‌ای خودداری کنید.

بهتر است در نظرات خود از تمرکز روی عناصر متغیر مثل قیمت، پرهیز کنید.

به کاربران و سایر اشخاص احترام بگذارید. پیام‌هایی که شامل محتوای توهین‌آمیز و کلمات نامناسب باشند، حذف می‌شوند.

پرسش و پاسخ

شما نیز میتوانید سوالات خود را ثبت کنید!

اگر سوالی در مورد محصول دارید از این قسمت بپرسید!

اطلاعات فروشنده

اطلاعات فروشنده

admin-2 هنوز امتیازی داده نشده است!
  • فروشنده: admin-2
  • آدرس:
محصولات بیشتر
قیمت محصول:
تومان ۲۰۰,۰۰۰