MIKROTIK S-85DLC05D ماژول فیبر نوری مدل میکروتیک

MIKROTIK S-85DLC05D

دسته: ,
امتیاز 5 از 5 امتیاز 1 مشتری
Brand: Mikrotik
خرید محصول MIKROTIK S-85DLC05D ماژول فیبر نوری مدل میکروتیک
شناسه محصول: S-85DLC05D

قیمت: تومان ۹۴۰,۰۰۰

از شما بابت همکاری متشکریم... آیا از قیمت های ما رضایت دارید؟
توضیحات

محصول S-85DLC05Dh از تجهیزات میکروتیک یک ماژول فیبر نوری است که با سرعت 1.25G و طول موج 850nm اطلاعات را از طریق پورت فیبر نوری ارسال و دریافت می کند. دارای یک کانکتور Dual LC است و به صورت Multi Mode عمل می کند.
همچنین قابلیت انتقال اطلاعات تا 550 متر را داراست. شرکت میکروتیک توصیه می کند که ماژول فوق را برای دستگاه های RB260GS ،RB2011LS ،RB2011LS-IN ،RB2011UAS-IN ،RB2011UAS-RM ،RB2011UAS-2HnD RB2011UAS2HnDIN ،CCR1036-12G-4S و سایر محصولات غیر میکروتیک که پورت فیبر نوری دارند، استفاده شود.

 

MikroTik Routers and Wireless - Products: S-85DLC05D

مشخصات فنی ماژول فیبر نوری میکروتیک S-85DLC05D:

– Type : SFP Modules Mikrotik
– Mode : MM
– Data Rate : 1.25G
– Distance : 550M
– Wavelength : 850nm
– Connector : Dual LC
– Format : SFP

مشخصات

مشخصاتMIKROTIK S-85DLC05D

وزن 250 g
برند

سرعت انتقال داده

1.25G

نوع کانکتور

Dual LC UPC

نوع کابل

MMF

حداکثر فاصله مورد پشتیبانی

550m

دمای کارکرد

Max Operating Temperature : 70 °C, Min Operating Temperature : -40°c

نظرات
شما هم می‌توانید در مورد این کالا نظر بدهید.

برای ثبت نظر، از طریق دکمه زیر اقدام نمایید. اگر این محصول را قبلا از لاین نت خریده باشید، نظر شما به عنوان مالک محصول ثبت خواهد شد.

افزودن دیدگاه جدید

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

دیگران را با نوشتن نظرات خود، برای انتخاب این محصول راهنمایی کنید.

لطفا پیش از ارسال نظر، خلاصه قوانین زیر را مطالعه کنید:

فارسی بنویسید و از کیبورد فارسی استفاده کنید. بهتر است از فضای خالی (Space) بیش‌از‌حدِ معمول، شکلک یا ایموجی استفاده نکنید و از کشیدن حروف یا کلمات با صفحه‌کلید بپرهیزید.

نظرات خود را براساس تجربه و استفاده‌ی عملی و با دقت به نکات فنی ارسال کنید؛ بدون تعصب به محصول خاص، مزایا و معایب را بازگو کنید و بهتر است از ارسال نظرات چندکلمه‌‌ای خودداری کنید.

بهتر است در نظرات خود از تمرکز روی عناصر متغیر مثل قیمت، پرهیز کنید.

به کاربران و سایر اشخاص احترام بگذارید. پیام‌هایی که شامل محتوای توهین‌آمیز و کلمات نامناسب باشند، حذف می‌شوند.

پرسش و پاسخ

شما نیز میتوانید سوالات خود را ثبت کنید!

اگر سوالی در مورد محصول دارید از این قسمت بپرسید!

اطلاعات فروشنده

اطلاعات فروشنده

admin-2 هنوز امتیازی داده نشده است!
  • فروشنده: admin-2
  • آدرس:
محصولات بیشتر
قیمت محصول:
تومان ۹۴۰,۰۰۰