SFP2213-10 ENGENIUS ماژول فیبر نوری اینجنیوس

ناموجود

SFP2213-10 ENGENIUS

دسته: , ,
امتیاز 5 از 5 امتیاز 1 مشتری
Brand: Engenius
خرید محصول SFP2213-10 ENGENIUS ماژول فیبر نوری اینجنیوس
شناسه محصول: SFP2213-10

تماس بگیرید !

از شما بابت همکاری متشکریم... آیا از قیمت های ما رضایت دارید؟
توضیحات

SFP2213-10 ENGENIUS ماژول فیبر نوری اینجنیوس :

ماژول فیبر نوری انجینیوس SFP2213-10 محصولی است که به طور گسترده در زیر ساخت های فیبر نوری مورد استفاده قرار می گیرد. این محصول که توسط برند مطرح انجنیوس تولید و به بازار تجهیزات فیبر توری عرضه شده است دارای عملکردی ایده آل و قدرتمند است که برای زیرساخت های گیگابیت اترنت مورد استفاده قرار می گیرد. این محصول با دارا بودن ابعادی کوچک، قابلیت حمل را خواهد داشت که با اتصال به پورت SFP یک سوئیچ شبکه، ارتباطات فیبر نوری را برقرار می سازد.

ماژول فیبر نوری انجینیوس SFP2213-10

رابط SFP یک ماژول شبکه کوچک است که در بسترهای مخابراتی و انتقال داده ها مورد استفاده قرار می گیرد. رابط SFP در سخت افزار شبکه یک اسلات plug-and-play است که از آن به منظور اتصال کابل فیبر نوری یا بعضی اوقات کابل مسی استفاده می شود. فرستنده-گیرنده های SFP از SONET ، گیگابیت اترنت ، کانال فیبر، PON و سایر استانداردهای ارتباطی پشتیبانی می کنند. در رابطه با پهنای باند پشتیبانی شده توسط این باید بگوییم طبق اطلاعات درج شده در سایت اصلی برابر 1.25G است.

این ماژول فیبر نوری از کابل فیبر نوری Single Mode پشتیبانی می کند. این نوع از کابل فیبر نوری هسته بسیار باریکی دارند از این رو برای استفاده در فواصل طولانی بسیار مناسب هستند. به دلیل اندازه هسته در این نوع کابل ها، نور به طور مستفیم منتشر می شود بنابراین کمتر ضعیف خواهد شد. طبق اطلاعات فنی درج شده در سایت اصلی،  ماژول فیبر نوری انجینیوس SFP2213-10 برای فواصل تا 10 کیلومتر ایده آل خواهد بود.

مشخصات

مشخصاتSFP2213-10 ENGENIUS

وزن 25 g
برند

نوع محصول

کارت ماژول

پهنای باند

1.25Gbps

نوع فیبر

9/12um Single-mode

استاندارد ایمنی

IEEE 802.3z

Fiber type

SMF

Engenius Optic Fiber Module Connector type

LC

نظرات
شما هم می‌توانید در مورد این کالا نظر بدهید.

برای ثبت نظر، از طریق دکمه زیر اقدام نمایید. اگر این محصول را قبلا از لاین نت خریده باشید، نظر شما به عنوان مالک محصول ثبت خواهد شد.

افزودن دیدگاه جدید

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

دیگران را با نوشتن نظرات خود، برای انتخاب این محصول راهنمایی کنید.

لطفا پیش از ارسال نظر، خلاصه قوانین زیر را مطالعه کنید:

فارسی بنویسید و از کیبورد فارسی استفاده کنید. بهتر است از فضای خالی (Space) بیش‌از‌حدِ معمول، شکلک یا ایموجی استفاده نکنید و از کشیدن حروف یا کلمات با صفحه‌کلید بپرهیزید.

نظرات خود را براساس تجربه و استفاده‌ی عملی و با دقت به نکات فنی ارسال کنید؛ بدون تعصب به محصول خاص، مزایا و معایب را بازگو کنید و بهتر است از ارسال نظرات چندکلمه‌‌ای خودداری کنید.

بهتر است در نظرات خود از تمرکز روی عناصر متغیر مثل قیمت، پرهیز کنید.

به کاربران و سایر اشخاص احترام بگذارید. پیام‌هایی که شامل محتوای توهین‌آمیز و کلمات نامناسب باشند، حذف می‌شوند.

پرسش و پاسخ

شما نیز میتوانید سوالات خود را ثبت کنید!

اگر سوالی در مورد محصول دارید از این قسمت بپرسید!

اطلاعات فروشنده

اطلاعات فروشنده

admin-2 هنوز امتیازی داده نشده است!
  • فروشنده: admin-2
  • آدرس:
محصولات بیشتر
تماس بگیرید !