CISCO WS-C2960X-24TS-LL سوئیچ سیسکو 24 پورت

CISCO WS-C2960X-24TS-LL

دسته: ,
امتیاز 5 از 5 امتیاز 1 مشتری
Brand: cisco
خرید محصول CISCO WS-C2960X-24TS-LL سوئیچ سیسکو 24 پورت
شناسه محصول: WS-C2960X-24TS-LL

قیمت: تومان ۲۲,۴۹۰,۰۰۰

از شما بابت همکاری متشکریم... آیا از قیمت های ما رضایت دارید؟
توضیحات

سوئیچ شبکه مدیریتی سیسکو 24 پورت WS-C2960X-24TS-LL

سوئیچ شبکه یکی از پر مصرف ترین و ضروری ترین دستگاه های شبکه می باشد که می تواند ارتباط بین دستگاه ها را در یک شبکه فراهم کند. سوئیچ های سری C2960X در لایه دوم شبکه فعالیت دارند و با توجه به آی پی مورد نظر Node ها، بسته های ارسال شده را مدیریت می کنند. این مدل از سوئیچ یک سوئیچ مدیریتی می باشد و با پورت مدیریتی که دارد، می توانید تنظیمات سوئیچ را مدیریت کنید. جدول مک آدرس این سوئیچ 16 هزار Node را تحت پوشش خود قرار می دهد و به هر یک از آن ها آی پی اختصاص می دهد. این سوئیچ با شبکه های مجازی VLANs نیز سازگاری دارد و می تواند از 255 شبکه با 4000 آیدی پشتیبانی نماید، البته در شبکه های IGMP فقط از آی پی های نسخه 4 پشتیبانی می کند.

https://www.shabakekala.com/wp-content/uploads/2020/09/inner-cisco.gif

پیکربندی سوئیچ مدیریتی Cisco WS-C2960X-24TS-LL :

سوئیچ های مدیریتی سیسکو مدل C2960X-24TS-LL از یک پردازنده دو هسته ای APM86392 برخوردار هستند، همچنین پردازنده این دستگاه برای عملکرد بهتر از حافظه ی رم که ظرفیتی برابر با 128MB و حافظه فلش که ظرفیتی برابر با 64MB دارد، استفاده می کند. در بدنه جلویی سوئیچ سیسکو 24 پورت اترنت، 2 پورت SFP، پورت کنسول با کانکتور RJ-45، پورت کنسول با کانکتور mini-Type B و یک پورت مدیریتی تعبیه شده است. این سوئیچ مدیریتی به صورت تک یونیت در ابعاد 45 *279 *445 میلیمتر و با وزن 3.7 کیلوگرم طراحی شده که در بازار تجهیزات شبکه به فروش می رسد. چراغ های ال ای دی استفاده شده برای این محصول شما را از فعال یا غیر فعال بودن وضعیت های Link activity, port transmission speed, port duplex mode, bandwidth utilization %, system, RPS آگاه می سازد.

https://linenet.ir/product/ws-c2960x-24ts-ll/

عمل کرد سوئیچ سیسکو Catalyst 2960X-24TS-LL :

سوئیچ شبکه Cisco با پردازنده دو هسته ای که دارد، می تواند اطلاعات را با سرعت 600 مگاهرتز در پهنای باند 100Gbps سوئیچ کند و برای Forward کردن آن ها از پهنای باند 50Gbps استفاده می کند. پورت اترنت این دستگاه دیتاها را با سرعت 10/100/1000BaseT منتقل می کند و در هرثانیه 68.5 میلیون Packet که ظرفیت هریک از آن ها حداکثر 9198bytes می باشد، ارسال می کند. در پشت دستگاه پورت Stacking وجود دارد که می توانید حداکثر 8 سوئیچ را به صورت افقی و عمودی بهم متصل کنید و عملکرد دستگاه ها را ارتقا دهید و در صورت استک کردن اطلاعات را در پهنای باند 40Gbps منتقل می کند. این سوئیچ ها در شبکه هایی کاربرد دارد که دارای پروتکل های مدیریتی SNMP 1, SNMP 2, RMON 1, RMON 2, RMON 3, RMON 9, Telnet, SNMP 3, SNMP 2c, HTTP, HTTPS, TFTP, SSH هستند.

مشخصات

مشخصاتCISCO WS-C2960X-24TS-LL

وزن 4000 g
برند

پورت SFP

دارد

تعداد پورت SFP

2 پورت

تعداد پورت

24 پورت

Flash memory

128MB for LAN Base & IP Lite SKUs, 64 MB for LAN Lite SKUs

DRAM

512 MB for LAN Base and 256 MB for LAN Lite

CPU

APM86392 600MHz dual core

نوع پورت کنسول

Network management interface:10/100 Mbps Ethernet (RJ-45)
Console ports:USB (Type-B), Ethernet (RJ-45)

Storage interface

USB (Type-A) for external flash storage

Bandwidt

Forwarding bandwidth:50 Gbps
Switching bandwidth*:100 Gbps

تعداد VLAN قابل پشتیبانی

Maximum active VLANs:64
VLAN IDs available:4096

forwarding rate

68Mbps

Maximum transmission unit (MTU)-L3 packet

9198bytes12

Jumbo frame - Ethernet frame

9216bytes

منبع تغذیه

Voltage (auto ranging):100 to 240 VAC
Current:1A-0.5A
frequency:50to 60 Hz

Centigrade

-5ºC to 45ºC

Altitude

operating:up to 10.000 -up to 3000
storage:up to 13.000 – up to 4000

میزان مقاومت در برتبر رطوبت

10%to 95% noncondensing

Management

● CICSO-TCP-MIB 0
● CISCO-UDLDP-MIB
● CISCO-VLAN-IFTABLE 0
● RELATIONSHIP-MIB
● CISCO-VLAN-MEMBERSHIP-MIB
● CISCO-VTP-MIB
● ENTITY-MIB
● ETHERLIKE-MIB
● IEEE8021-PAE-MIB
● IEEE8023-LAG-MIB
● IF-MIB
● INET-ADDRESS-MIB
● OLD-CISCO-CHASSIS-MIB
● OLD-CISCO-FLASH-MIB
● OLD-CISCO-INTERFACES-MIB
● OLD-CISCO-IP-MIB
● OLD-CISCO-SYS-MIB
● OLD-CISCO-TCP-MIB
● OLD-CISCO-TS-MIB
● RFC1213-MIB
● RMON-MIB
● RMON2-MIB
● SNMP-FRAMEWORK-MIB
● SNMP-MPD-MIB
● SNMP-NOTIFICATION-MIB
● SNMP-TARGET-MIB
● SNMPv2-MIB
● TCP-MIB
● UDP-MIB
● ePM MIB
● CISCO-FLEXSTACK-PLUS-MIB (2960-X

Standards

● IEEE 802.1D Spanning Tree Protocol
● IEEE 802.1p CoS Prioritization
● IEEE 802.1Q VLAN
● IEEE 802.1s
● IEEE 802.1w
● IEEE 802.1X
● IEEE 802.1ab (LLDP)
● IEEE 802.3ad
● IEEE 802.3af and IEEE 802.3at
● IEEE 802.3ah (100BASE-X single/multimode fiber only)
● IEEE 802.3x full duplex on 10BASE-T, 100BASE-TX, and 1000BASE-T ports
● IEEE 802.3 10BASE-T
● IEEE 802.3u 100BASE-TX
● IEEE 802.3ab 1000BASE-T
● IEEE 802.3z 1000BASE-X
● RMON I and II standards
● SNMP v1, v2c, and v3
● IEEE 802.3az
● IEEE 802.3ae 10Gigabit Ethernet
● IEEE 802.1ax

RFC compliance

● RFC 768 – UDP
● RFC 783 – TFTP
● RFC 791 – IP
● RFC 792 – ICMP
● RFC 793 – TCP
● RFC 826 – ARP
● RFC 854 – Telnet
● RFC 951 – Bootstrap Protocol (BOOTP)
● RFC 959 – FTP
● RFC 1112 – IP Multicast and IGMP
● RFC 1157 – SNMP v1
● RFC 1166 – IP Addresses
● RFC 1256 – Internet Control Message Protocol (ICMP) Router Discovery
● RFC 1305 – NTP
● RFC 1492 – TACACS+
● RFC 1493 – Bridge MIB
● RFC 1542 – BOOTP extensions
● RFC 1643 – Ethernet Interface MIB
● RFC 1757 – RMON
● RFC 1901 – SNMP v2C
● RFC 1902-1907 – SNMP v2
● RFC 1981 – Maximum Transmission Unit (MTU) Path Discovery IPv6
● FRC 2068 – HTTP
● RFC 2131 – DHCP
● RFC 2138 – RADIUS
● RFC 2233 – IF MIB v3
● RFC 2373 – IPv6 Aggregatable Addrs
● RFC 2460 – IPv6
● RFC 2461 – IPv6 Neighbor Discovery
● RFC 2462 – IPv6 Autoconfiguration
● RFC 2463 – ICMP IPv6
● RFC 2474 – Differentiated Services (DiffServ) Precedence
● RFC 2597 – Assured Forwarding
● RFC 2598 – Expedited Forwarding
● RFC 2571 – SNMP Management
● RFC 2865 – RADIUS
● RFC 3046 – DHCP Relay Agent Information Option
● RFC 3376 – IGMP v3
● RFC 3580 – 802.1X RADIUS

ابعادCentimeters (H x D x W)

4.5x 27.9 x 44.5

نظرات
شما هم می‌توانید در مورد این کالا نظر بدهید.

برای ثبت نظر، از طریق دکمه زیر اقدام نمایید. اگر این محصول را قبلا از لاین نت خریده باشید، نظر شما به عنوان مالک محصول ثبت خواهد شد.

افزودن دیدگاه جدید

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

دیگران را با نوشتن نظرات خود، برای انتخاب این محصول راهنمایی کنید.

لطفا پیش از ارسال نظر، خلاصه قوانین زیر را مطالعه کنید:

فارسی بنویسید و از کیبورد فارسی استفاده کنید. بهتر است از فضای خالی (Space) بیش‌از‌حدِ معمول، شکلک یا ایموجی استفاده نکنید و از کشیدن حروف یا کلمات با صفحه‌کلید بپرهیزید.

نظرات خود را براساس تجربه و استفاده‌ی عملی و با دقت به نکات فنی ارسال کنید؛ بدون تعصب به محصول خاص، مزایا و معایب را بازگو کنید و بهتر است از ارسال نظرات چندکلمه‌‌ای خودداری کنید.

بهتر است در نظرات خود از تمرکز روی عناصر متغیر مثل قیمت، پرهیز کنید.

به کاربران و سایر اشخاص احترام بگذارید. پیام‌هایی که شامل محتوای توهین‌آمیز و کلمات نامناسب باشند، حذف می‌شوند.

پرسش و پاسخ

شما نیز میتوانید سوالات خود را ثبت کنید!

اگر سوالی در مورد محصول دارید از این قسمت بپرسید!

اطلاعات فروشنده

اطلاعات فروشنده

admin-1 5.00 5.00 امتیاز از 1 دیدگاه
  • فروشنده: admin-1
  • آدرس:
محصولات بیشتر
قیمت محصول:
تومان ۲۲,۴۹۰,۰۰۰