CISCO WS-C2960X-48TS-L سوئیچ 48 پورت سیسکو

CISCO WS -C2960X-48TS-L

دسته: ,
امتیاز 5 از 5 امتیاز 1 مشتری
Brand: cisco
خرید محصول CISCO WS-C2960X-48TS-L سوئیچ 48 پورت سیسکو
شناسه محصول: WS-C2960X-48TS-L

قیمت: تومان ۳۲,۹۹۰,۰۰۰

از شما بابت همکاری متشکریم... آیا از قیمت های ما رضایت دارید؟
توضیحات

سوئیچ های سیسکو با توجه به مدیریتی که در لایه های شبکه انجام می دهند سری آن ها مشخص می شود برای مثال این مدل WS-C2960+48TC-L از سری سوئیچ های C2960 می باشد که در لایه دوم شبکه فعالیت می کند. این مدل از سوئیچ شبکه سیسکو در ابعاد 44*450*242 میلیمتر و با وزن 3.6 کیلوگرم در بازار تجهیزات شبکه عرضه شده است که توجه بسیاری از کاربران را به خود جلب کرده است. این سوئیچ به گونه ای طراحی شده است که می تواند از 255 شبکه مجازی با حداکثر آیدی 4096 پشتیبانی نماید. این سوییچ با پروتکل های RIP-1, RIP-2, EIGRP, static IP routing, RIPng سازگاری دارد.

Cisco WS-C2960-Plus 48TC-L 48Port Switch

پیکربندی سوئیچ Cisco WS-C2960+48TC-L :

سوئیچ شبکه WS-C2960-Plus 48TC-L سیسکو در پنل جلویی خود به 48 پورت شبکه اترنت، 2 پورت SFP مجهز شده است که می توانید تعداد زیادی از دستگاه های شبکه را به آن متصل کنید. پورت کنسول این سوئیچ در پشت دستگاه وجود دارد و برای ارتباط مستقیم سوئیج به کامپیوتر مورد استفاده قرار می گیرد. در قسمت پشتی دستگاه پورت منبع تغذیه، 1xRPS Conector قرار دارد که در هنگام قطعی برق می توانید دستگاه را به UPS متصل کنید. همچنین یک دریچه فن در این دستگاه تعبیه شده است که می تواند از داغ شدن سوئیچ جلوگیری کند و در پنل جلوی دستگاه چراغ های ال ای دی Port status, link activity, port transmission speed, port duplex mode, bandwidth utilization %, status تعبیه شده است که شما را از وضعیت های مختلف دستگاه آگاه می سازد.

سوئیچ شبکه سیسکو WS-C2960-Plus 48TC-L

تبادل اطلاعات در سوئیچ سیسکو Catalyst 2960-Plus 48TC-L :

سوئیچ شبکه Cisco می تواند داده ها را از طریق پورت اترنت با سرعت 10/100/1000BaseT منتقل کند و عملیات سوئیچینگ را در پهنای باند 32Gbps انجام می دهد. همچنین این سوئیچ می تواند اطلاعات ارسال شده را در پهنای باند 16Gbps برای دیگر دستگاه ها Forward کند. تبادل داده ها در این دستگاه در Packet هایی با حداکثر حجم 9000bytes انجام می شود و در هر ثانیه توانایی ارسال 10.1 میلیون Packet را نیز دارا می باشد. منبع تغذیه این محصول از برق شهری 100 تا 240 ولت AC تغذیه می کند و شدت جریانی برابر با 0.3 تا 0.6 آمپر دارد.

مشخصات

مشخصاتCISCO WS -C2960X-48TS-L

وزن 6000 g
تعداد پورت های 10/100/1000

48 پورت

قابلیت stack

FlexStack-Plus and FlexStack-Extended capability:دارد
Stack limit:8
Stack bandwidth:40G

ابعادCentimeters (H x D x W)

4.45x 28.0 x 44.5

Flash memory

128MB for LAN Base & IP Lite SKUs, 64 MB for LAN Lite SKUs

DRAM

512MB for LAN Base and 256 MB for LAN Lite

قدرت پردازنده

APM86392 600MHz dual core

نوع پورت کنسول

Network management interface:10/100 Mbps Ethernet (RJ-45
Console ports:USB (Type-B), Ethernet (RJ-45)

Storage interface

USB (Type-A) for external flash storage

Forwarding bandwidth

108Gbps

Switching bandwidth

216Gbps

تعداد VLAN قابل پشتیبانی

Maximum active VLANs:1023
VLAN IDs available:4096

forwarding rate

107.1Mbps

Maximum transmission unit (MTU)-L3 packet

9198bytes10

Jumbo frame - Ethernet frame2

9216bytes

منبع تغذیه

Voltage (auto ranging):100 to 240 VAC
Current:1A-0.5A
frequency:50to 60 Hz

Centigrade

-5ºC to 45ºC

Altitude

operating:up to 10.000 -up to 3000
storage:up to 13.000 – up to 4000

میزان مقاومت در برابر رطوبت

10%to 95% noncondensing

Management

● CICSO-TCP-MIB
● CISCO-UDLDP-MIB
● CISCO-VLAN-IFTABLE
● RELATIONSHIP-MIB
● CISCO-VLAN-MEMBERSHIP-MIB
● CISCO-VTP-MIB
● ENTITY-MIB
● ETHERLIKE-MIB
● IEEE8021-PAE-MIB
● IEEE8023-LAG-MIB
● IF-MIB
● INET-ADDRESS-MIB
● OLD-CISCO-CHASSIS-MIB
● OLD-CISCO-FLASH-MIB
● OLD-CISCO-INTERFACES-MIB
● OLD-CISCO-IP-MIB
● OLD-CISCO-SYS-MIB
● OLD-CISCO-TCP-MIB
● OLD-CISCO-TS-MIB
● RFC1213-MIB
● RMON-MIB
● RMON2-MIB
● SNMP-FRAMEWORK-MIB
● SNMP-MPD-MIB
● SNMP-NOTIFICATION-MIB
● SNMP-TARGET-MIB
● SNMPv2-MIB
● TCP-MIB
● UDP-MIB
● ePM MIB
● CISCO-FLEXSTACK-PLUS-MIB (2960-X)
Standards
● IEEE 802.1D Spanning Tree Protocol
● IEEE 802.1p CoS Prioritization
● IEEE 802.1Q VLAN
● IEEE 802.1s
● IEEE 802.1w
● IEEE 802.1X
● IEEE 802.1ab (LLDP)
● IEEE 802.3ad
● IEEE 802.3af and IEEE 802.3at
● IEEE 802.3ah (100BASE-X single/multimode fiber only)
● IEEE 802.3x full duplex on 10BASE-T, 100BASE-TX, and 1000BASE-T ports
● IEEE 802.3 10BASE-T
● IEEE 802.3u 100BASE-TX
● IEEE 802.3ab 1000BASE-T
● IEEE 802.3z 1000BASE-X
● RMON I and II standards
● SNMP v1, v2c, and v3
● IEEE 802.3az
● IEEE 802.3ae 10Gigabit Ethernet
● IEEE 802.1ax

Standards

● IEEE 802.1D Spanning Tree Protocol
● IEEE 802.1p CoS Prioritization
● IEEE 802.1Q VLAN
● IEEE 802.1s
● IEEE 802.1w
● IEEE 802.1X
● IEEE 802.1ab (LLDP)
● IEEE 802.3ad
● IEEE 802.3af and IEEE 802.3at
● IEEE 802.3ah (100BASE-X single/multimode fiber only)
● IEEE 802.3x full duplex on 10BASE-T, 100BASE-TX, and 1000BASE-T ports
● IEEE 802.3 10BASE-T
● IEEE 802.3u 100BASE-TX
● IEEE 802.3ab 1000BASE-T
● IEEE 802.3z 1000BASE-X
● RMON I and II standards
● SNMP v1, v2c, and v3
● IEEE 802.3az
● IEEE 802.3ae 10Gigabit Ethernet
● IEEE 802.1ax

RFC compliance

● RFC 768 – UDP
● RFC 783 – TFTP
● RFC 791 – IP
● RFC 792 – ICMP
● RFC 793 – TCP
● RFC 826 – ARP
● RFC 854 – Telnet
● RFC 951 – Bootstrap Protocol (BOOTP)
● RFC 959 – FTP
● RFC 1112 – IP Multicast and IGMP
● RFC 1157 – SNMP v1
● RFC 1166 – IP Addresses
● RFC 1256 – Internet Control Message Protocol (ICMP) Router Discovery
● RFC 1305 – NTP
● RFC 1492 – TACACS+
● RFC 1493 – Bridge MIB
● RFC 1542 – BOOTP extensions
● RFC 1643 – Ethernet Interface MIB
● RFC 1757 – RMON
● RFC 1901 – SNMP v2C
● RFC 1902-1907 – SNMP v2
● RFC 1981 – Maximum Transmission Unit (MTU) Path Discovery IPv6
● FRC 2068 – HTTP
● RFC 2131 – DHCP
● RFC 2138 – RADIUS
● RFC 2233 – IF MIB v3
● RFC 2373 – IPv6 Aggregatable Addrs
● RFC 2460 – IPv6
● RFC 2461 – IPv6 Neighbor Discovery
● RFC 2462 – IPv6 Autoconfiguration
● RFC 2463 – ICMP IPv6
● RFC 2474 – Differentiated Services (DiffServ) Precedence
● RFC 2597 – Assured Forwarding
● RFC 2598 – Expedited Forwarding
● RFC 2571 – SNMP Management
● RFC 2865 – RADIUS
● RFC 3046 – DHCP Relay Agent Information Option
● RFC 3376 – IGMP v3
● RFC 3580 – 802.1X RADIUS

پورت SFP

دارد

تعداد پورت SFP

۴ پورت

نظرات
شما هم می‌توانید در مورد این کالا نظر بدهید.

برای ثبت نظر، از طریق دکمه زیر اقدام نمایید. اگر این محصول را قبلا از لاین نت خریده باشید، نظر شما به عنوان مالک محصول ثبت خواهد شد.

افزودن دیدگاه جدید

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

دیگران را با نوشتن نظرات خود، برای انتخاب این محصول راهنمایی کنید.

لطفا پیش از ارسال نظر، خلاصه قوانین زیر را مطالعه کنید:

فارسی بنویسید و از کیبورد فارسی استفاده کنید. بهتر است از فضای خالی (Space) بیش‌از‌حدِ معمول، شکلک یا ایموجی استفاده نکنید و از کشیدن حروف یا کلمات با صفحه‌کلید بپرهیزید.

نظرات خود را براساس تجربه و استفاده‌ی عملی و با دقت به نکات فنی ارسال کنید؛ بدون تعصب به محصول خاص، مزایا و معایب را بازگو کنید و بهتر است از ارسال نظرات چندکلمه‌‌ای خودداری کنید.

بهتر است در نظرات خود از تمرکز روی عناصر متغیر مثل قیمت، پرهیز کنید.

به کاربران و سایر اشخاص احترام بگذارید. پیام‌هایی که شامل محتوای توهین‌آمیز و کلمات نامناسب باشند، حذف می‌شوند.

پرسش و پاسخ

شما نیز میتوانید سوالات خود را ثبت کنید!

اگر سوالی در مورد محصول دارید از این قسمت بپرسید!

اطلاعات فروشنده

اطلاعات فروشنده

admin-1 هنوز امتیازی داده نشده است!
  • فروشنده: admin-1
  • آدرس:
محصولات بیشتر
قیمت محصول:
تومان ۳۲,۹۹۰,۰۰۰