CISCO WS-C2960X-48TS-LL سوئیچ سیسکو 48 پورت

CISCO WS-C2960X-48TS-LL

دسته: ,
امتیاز 5 از 5 امتیاز 1 مشتری
Brand: cisco
خرید محصول CISCO WS-C2960X-48TS-LL سوئیچ سیسکو 48 پورت
شناسه محصول: WS-C2960X-48TS-LL

قیمت: تومان ۳۲,۹۹۰,۰۰۰

از شما بابت همکاری متشکریم... آیا از قیمت های ما رضایت دارید؟
توضیحات

سوئیچ سیسکو WS-C2960X-48TS-LL :

سوئیچ سیسکو WS-C2960X-48TS-LL یکی از قدرتمندترین سوئیچهای بازار از سری محبوب 2960X میباشد که جزو جدیدترین سوییچهای تولید شده توسط Cisco به شمار می آید. سوییچ 2960X 48TSLL سیسکو دارای 2 پورت آپلینک SFP 1G میباشد و همچنین در رک تنها یک واحد را اشغال مینماید(1U). همانطور که از نام آن پیداست دارای 48 پورت اترنت با سرعت 10/100/1000 است.

 

در ادامه ی این مطلب میخواهیم به مشخصات کامل، قیمت و خرید سوئیچ سیسکو WS-C2960X-48TS-LL بپردازیم.

https://linenet.ir/product/ws-c2960x-48ts-ll/

مشخصات

مشخصاتCISCO WS-C2960X-48TS-LL

وزن 4000 g
تعداد پورت

48 پورت

Flash memory

128MB for LAN Base & IP Lite SKUs, 64 MB for LAN Lite SKUs

DRAM

512MB for LAN Base and 256 MB for LAN Lite

CPU

APM86392 600MHz dual core

نوع پورت کنسول

Network management interface:10/100 Mbps Ethernet (RJ-45)
Console ports:USB (Type-B), Ethernet (RJ-45)

Storage interface

USB (Type-A) for external flash storage

Bandwidth

Forwarding bandwidth:50 Gbps
Switching bandwidth*:100 Gbps

تعداد VLAN قابل پشتیبانی

Maximum active VLANs:64
VLAN IDs available:4096

Maximum transmission unit (MTU)-L3 packet

9198bytes12

Jumbo frame - Ethernet frame

9216bytes

منبع تغذیه

Voltage (auto ranging):100 to 240 VAC
Current:1A-0.5A
Frequency:50 to 60 Hz

Centigrade

-5ºC to 45ºC

Altitude

operating:up to 10.000 -up to 3000
storage:up to 13.000 – up to 4000

میزان مقاومت در برابر رطوبت

10%to 95% noncondensing

forwarding rate

104.2Mbps

Management

0 ● CICSO-TCP-MIB
0 ● CISCO-UDLDP-MIB
● CISCO-VLAN-IFTABLE
● RELATIONSHIP-MIB
● CISCO-VLAN-MEMBERSHIP-MIB
● CISCO-VTP-MIB
● ENTITY-MIB
● ETHERLIKE-MIB
● IEEE8021-PAE-MIB
● IEEE8023-LAG-MIB
● IF-MIB
● INET-ADDRESS-MIB
● OLD-CISCO-CHASSIS-MIB
● OLD-CISCO-FLASH-MIB
● OLD-CISCO-INTERFACES-MIB
● OLD-CISCO-IP-MIB
● OLD-CISCO-SYS-MIB
● OLD-CISCO-TCP-MIB
● OLD-CISCO-TS-MIB
● RFC1213-MIB
● RMON-MIB
● RMON2-MIB
● SNMP-FRAMEWORK-MIB
● SNMP-MPD-MIB
● SNMP-NOTIFICATION-MIB
● SNMP-TARGET-MIB
● SNMPv2-MIB
● TCP-MIB
● UDP-MIB
● ePM MIB
● CISCO-FLEXSTACK-PLUS-MIB (2960-X)

Standards

● IEEE 802.1D Spanning Tree Protocol
● IEEE 802.1p CoS Prioritization
● IEEE 802.1Q VLAN
● IEEE 802.1s
● IEEE 802.1w
● IEEE 802.1X
● IEEE 802.1ab (LLDP)
● IEEE 802.3ad
● IEEE 802.3af and IEEE 802.3at
● IEEE 802.3ah (100BASE-X single/multimode fiber only)
● IEEE 802.3x full duplex on 10BASE-T, 100BASE-TX, and 1000BASE-T ports
● IEEE 802.3 10BASE-T
● IEEE 802.3u 100BASE-TX
● IEEE 802.3ab 1000BASE-T
● IEEE 802.3z 1000BASE-X
● RMON I and II standards
● SNMP v1, v2c, and v3
● IEEE 802.3az
● IEEE 802.3ae 10Gigabit Ethernet
● IEEE 802.1ax

RFC compliance

● RFC 768 – UDP
● RFC 783 – TFTP
● RFC 791 – IP
● RFC 792 – ICMP
● RFC 793 – TCP
● RFC 826 – ARP
● RFC 854 – Telnet
● RFC 951 – Bootstrap Protocol (BOOTP)
● RFC 959 – FTP
● RFC 1112 – IP Multicast and IGMP
● RFC 1157 – SNMP v1
● RFC 1166 – IP Addresses
● RFC 1256 – Internet Control Message Protocol (ICMP) Router Discovery
● RFC 1305 – NTP
● RFC 1492 – TACACS+
● RFC 1493 – Bridge MIB
● RFC 1542 – BOOTP extensions
● RFC 1643 – Ethernet Interface MIB
● RFC 1757 – RMON
● RFC 1901 – SNMP v2C
● RFC 1902-1907 – SNMP v2
● RFC 1981 – Maximum Transmission Unit (MTU) Path Discovery IPv6
● FRC 2068 – HTTP
● RFC 2131 – DHCP
● RFC 2138 – RADIUS
● RFC 2233 – IF MIB v3
● RFC 2373 – IPv6 Aggregatable Addrs
● RFC 2460 – IPv6
● RFC 2461 – IPv6 Neighbor Discovery
● RFC 2462 – IPv6 Autoconfiguration
● RFC 2463 – ICMP IPv6
● RFC 2474 – Differentiated Services (DiffServ) Precedence
● RFC 2597 – Assured Forwarding
● RFC 2598 – Expedited Forwarding
● RFC 2571 – SNMP Management
● RFC 2865 – RADIUS
● RFC 3046 – DHCP Relay Agent Information Option
● RFC 3376 – IGMP v3
● RFC 3580 – 802.1X RADIUS

تعداد پورت SFP

2 پورت

پورت SFP

دارد

نظرات
شما هم می‌توانید در مورد این کالا نظر بدهید.

برای ثبت نظر، از طریق دکمه زیر اقدام نمایید. اگر این محصول را قبلا از لاین نت خریده باشید، نظر شما به عنوان مالک محصول ثبت خواهد شد.

افزودن دیدگاه جدید

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

دیگران را با نوشتن نظرات خود، برای انتخاب این محصول راهنمایی کنید.

لطفا پیش از ارسال نظر، خلاصه قوانین زیر را مطالعه کنید:

فارسی بنویسید و از کیبورد فارسی استفاده کنید. بهتر است از فضای خالی (Space) بیش‌از‌حدِ معمول، شکلک یا ایموجی استفاده نکنید و از کشیدن حروف یا کلمات با صفحه‌کلید بپرهیزید.

نظرات خود را براساس تجربه و استفاده‌ی عملی و با دقت به نکات فنی ارسال کنید؛ بدون تعصب به محصول خاص، مزایا و معایب را بازگو کنید و بهتر است از ارسال نظرات چندکلمه‌‌ای خودداری کنید.

بهتر است در نظرات خود از تمرکز روی عناصر متغیر مثل قیمت، پرهیز کنید.

به کاربران و سایر اشخاص احترام بگذارید. پیام‌هایی که شامل محتوای توهین‌آمیز و کلمات نامناسب باشند، حذف می‌شوند.

پرسش و پاسخ

شما نیز میتوانید سوالات خود را ثبت کنید!

اگر سوالی در مورد محصول دارید از این قسمت بپرسید!

اطلاعات فروشنده

اطلاعات فروشنده

admin-1 5.00 5.00 امتیاز از 1 دیدگاه
  • فروشنده: admin-1
  • آدرس:
محصولات بیشتر
قیمت محصول:
تومان ۳۲,۹۹۰,۰۰۰