CISCO WS-C3650-48TS-S سوئیچ 48 پورت سیسکو

CISCO WS-C3650-48TS-S

دسته: ,
امتیاز 5 از 5 امتیاز 1 مشتری
Brand: cisco
خرید محصول CISCO WS-C3650-48TS-S سوئیچ 48 پورت سیسکو
شناسه محصول: WS-C3650-48TS-S

قیمت: تماس بگیرید !

از شما بابت همکاری متشکریم... آیا از قیمت های ما رضایت دارید؟
توضیحات

CISCO WS-C3650-48TS-S سوئیچ 48 پورت سیسکو

سوییچ ۴۸ پورت سیسکو WS-C3650-48TS-S یکی از پرکاربردترین وسایلی است که در شبکه کامپیوتر استفاده می گردد. این وسیله نود های سیستم های کاربران را به شبکه سرور متصل می نماید و یک ارتباط شبکه ای میان کاربران ایجاد می کند.

فرض کنید می خواهید کامپیوتر خود را به چند کامپیوتر دیگر متصل کنید اما کامپیوتر شما فقط یک پورت دارد که فقط می تواند به یک دستگاه یا کامپیوتر دیگر متصل گردد.  برای این که بتوان یک کامپیوتر را به مجموعه ای از کامپیوتر ها وصل کرد یک راه عاقلانه این است که از یک دستگاه به نام سوییچ کمک بگیریم.

سوییچ ۴۸ پورت سیسکو WS-C3650-48TS-S یک وسیله کاربردی است که می توان به وسیله آن به هر سیستم یک کابل کشید و کامپیوتر ها را با هم دیگر مرتبط نمود. این دستگاه وظیفه دارد که اطلاعات یک کامپیوتر درون شبکه را مدیریت کند و به مقصد اصلی برساند.

این محصول اطلاعات طبقه بندی شده را پس از دریافت از طریق پورت هایی که دارد به سمت مقصد می فرستد. این محصول بسیار هوشمند می باشد و به خوبی می تواند دیتا را مدیریت کرده و به سمت مقصد هدایت نماید.

برای اتصال و ارتباط میان اجزای یک شبکه به یک سوییچ خوب و کارآمد نیاز داریم. به عنوان یک محصول بسیار با کیفیت و قوی می توانیم از سوییچ ۴۸ پورت سیسکو یاد کنیم.

این سوییچ که محصولی از شرکت سیسکو است ویژگی های بسیار فوق العاده ای دارد و به لطف این ویژگی ها طرفداران بسیار زیادی نیز دارد.

در کل تمامی محصولات تولید شده توسط شرکت سیسکو با کیفیت هستند و در رده ممتاز جای می گیرند. ارتباط میان اجزای یک شبکه با این سوییچ ۴۸ پورتی به راحتی انجام می شود.

سوییچ ۴۸ پورت سیسکو WS-C3650-48TS-S می تواند کارایی شبکه را بالا ببرد و در واقع سوییچ یکی از مهمترین تجهیزات هر شبکه است.

این سوییچ همان گونه که پیداست ۴۸ پورت دارد و همین مسئله باعث می شود که کیفیت و کارائی این محصول هم بالا باشد.

این دستگاه علاوه بر اینکه سیگنال را دریافت و ارسال می کند کارهای دیگری هم انجام می دهد. در واقع لایه دیتا لینک عملیاتی است که در این دستگاه انجام می شود و در لایه پایینی او اس آی کار می کند. در واقع به وسیله این دستگاه می توان در یک لحظه برای چندین کاربر دسترسی ایجاد کرد تا بتوانند اطلاعات را در یک لحظه از طریق شبکه ارسال کنند. مزیت مهم این دستگاه این است که سرعت ارسال این اطلاعات توسط کاربر بر روی سرعت بقیه کاربران اثر سویی نخواهد گذاشت. همچنین بسته های اطلاعاتی با یکدیگر تداخلی پیدا نخواهند کرد. در حقیقت مزیت مهم دستگاه این است که در هر لحظه میان کاربر و دستگاه ارتباط دو طرفه برقرار می شود. همین موضوع باعث می شود دستگاه سرعت بسیار بالایی داشته باشد.

مزایا سوییچ ۴۸ پورت سیسکو WS-C3650-48TS-S

  • اولین مزیت این محصول ارتباط سیستم ها به همدیگر می باشد. با استفاده از این دستگاه می توان ۴۸ کاربر را به یکدیگر مرتبط نمود.
  • این محصول از ترافیک دیتا و پایین آمدن سرعت انتقال اطلاعات جلوگیری می کند.
  • با استفاده از این دستگاه می توان میزان استفاده از شبکه را کنترل نمود.
مشخصات

مشخصاتCISCO WS-C3650-48TS-S

وزن 6870 g
Switching capacity

176Gbps on 48-port models (non-multigigabit models)
92Gbps on 24-port models (non-multigigabit models)
254Gbps on 24-port Multigigabit models with 2x10G uplink
272Gbps on 24-port Multigigabit models with 4x10G uplink
392Gbps on 48-port Multigigabit models with 4x10G uplink
472Gbps on 48-port Multigigabit models with 8x10G uplink
472Gbps on 48-port Multigigabit models with 2x40G uplink

قابلیت stack

Stacking bandwidth:160 Gbps
Total routed ports per 3650 stack:208

حجم جدول مک ادرس

32K

Total number of IPv4 routes (ARP plus learned routes)

24K

FNF entries

48.000flow on 48-port models
24.000flows on 24-port models

DRAM

4GB

Flash memory

2GB (non-Multigigabit models) and 4GB (Multigigabit models)

Total switched virtual interfaces (SVIs)

1.000

Jumbo frame

9198bytes

wireless

Wireless bandwidth per switch: – Up to 40 Gbps on 48-port models – Up to 20 Gbps on 24-port models

25:Number of access points per switch/stack
Number of wireless clients per switch/stack:1000

تعداد کل WLAN ها در هر سوئیچ

64

Forwarding Rate

41.66Mpps

MTBF HOURS

661.800

Vibration

Operating: 0.41Grms from 3 to 500Hz with spectral break points of 0.0005 G2/Hz at 10Hz and 200Hz 5dB/octave roll off at each end.
Nonoperating: 1.12Grms from 3 to 500Hz with spectral break points of 0.0065 G2/Hz at 10Hz and 100Hz 5dB/octave roll off at each end

Shock

Operating: 30G, 2ms half sine
Nonoperating: 55G, 10ms trapezoid

Connectors and cabling

● 1000BASE-T ports: RJ-45 connectors, 4-pair Cat-5E UTP cabling
● 1000BASE-T SFP-based ports: RJ-45 connectors, 4-pair Cat-5E UTP cabling
● 100BASE-FX, 1000BASE-SX, -LX/LH, -ZX, -BX10, DWDM and CWDM SFP transceivers: LC fiber connectors (single-mode or multimode fiber)
● 10GBASE-SR, LR, LRM, CX1 (v02 or higher) SFP+ transceivers: LC fiber connectors (single-mode or multimode fiber)
● Cisco StackWise-160 stacking ports: copper-based Cisco StackWise cabling
● Ethernet management port: RJ-45 connectors, 4-pair Cat-5 UTP cabling
● Management console port: RJ-45-to-DB9 cable for PC connections

Power connectors

● Customers can provide power to a switch by using the internal power. The connectors are located at the back of the switch
● Internal power supply connector: The internal power supply is an auto-ranging unit. The internal power supply supports input voltages between 100 and 240VAC. Use the supplied AC power cord to connect the AC power connector to an AC power outlet

Management

BRIDGE-MIB CISCO-SNMP-TARGET-EXT-MIB
CISCO-AUTH-FRAMEWORK-MIB CISCO-STACKMAKER-MIB
CISCO-BGP4-MIB, BGP4-MIB CISCO-MEMORY-POOL-MIB
CISCO-BRIDGE-EXT-MIB CISCO-STP-EXTENSIONS-MIB
CISCO-BULK-FILE-MIB CISCO-SYSLOG-MIB
CISCO-CABLE-DIAG-MIB CISCO-TCP-MIB
CISCO-CALLHOME-MIB CISCO-UDLDP-MIB
CISCO-CEF-MIB CISCO-VLAN-IFTABLE-RELATIONSHIP-MIB
CISCO-CIRCUIT-INTERFACE-MIB CISCO-VLAN-MEMBERSHIP-MIB
CISCO-ENTITY-VENDORTYPE-OID-MIB CISCO-VTP-MIB
CISCO-CONTEXT-MAPPING-MIB EtherLike-MIB
CISCO-DEVICE-LOCATION-MIB HC-RMON-MIB
CISCO-DHCP-SNOOPING-MIB IEEE8021-PAE-MIB
CISCO-EIGRP-MIB IEEE8023-LAG-MIB
CISCO-EMBEDDED-EVENT-MGR-MIB IF-MIB
CISCO-ENTITY-FRU-CONTROL-MIB IGMP-MIB
CISCO-ENTITY-SENSOR-MIB IGMP-STD-MIB
ENTITY-MIB IP-FORWARD-MIB
CISCO-ERR-DISABLE-MIB IP-MIB
CISCO-CONFIG-COPY-MIB IPMROUTE-STD-MIB
CISCO-FLOW-MONITOR-MIB LLDP-EXT-MED-MIB
CISCO-FTP-CLIENT-MIB LLDP-MIB
CISCO-HSRP-EXT-MIB NOTIFICATION-LOG-MIB
CISCO-HSRP-MIB OLD-CISCO-MEMORY-MIB
CISCO-IETF-ISIS-MIB CISCO-CDP-MIB
CISCO-IF-EXTENSION-MIB POWER-ETHERNET-MIB
CISCO-IGMP-FILTER-MIB RMON2-MIB
CISCO-CONFIG-MAN-MIB RMON-MIB
CISCO-IP-CBR-METRICS-MIB SNMP-COMMUNITY-MIB
CISCO-IPMROUTE-MIB SNMP-FRAMEWORK-MIB
CISCO-IP-STAT-MIB SNMP-MPD-MIB
CISCO-IP-URPF-MIB SNMP-NOTIFICATION-MIB
CISCO-L2L3-INTERFACE-CONFIG-MIB SNMP-PROXY-MIB
CISCO-LAG-MIB SNMP-TARGET-MIB
CISCO-LICENSE-MGMT-MIB SNMP-USM-MIB
CISCO-MAC-AUTH-BYPASS-MIB SNMPv2-MIB
CISCO-MAC-NOTIFICATION-MIB SNMP-VIEW-BASED-ACM-MIB
CISCO-MDI-METRICS-MIB TCP-MIB
CISCO-FLASH-MIB UDP-MIB
CISCO-OSPF-MIB CISCO-IMAGE-MIB
CISCO-OSPF-TRAP-MIB CISCO-STACKWISE-MIB
CISCO-PAE-MIB AIRESPMACE-WIRELESS-MIB
CISCO-PAGP-MIB CISCO-LWAPP-IDS-MIB
CISCO-PIM-MIB CISCO-LWAPP-AP-MIB
CISCO-PING-MIB CISCO-LWAPP-CCX-RM-MIB
CISCO-PORT-QOS-MIB CISCO-LWAPP-CLIENT-ROAMING-MIB
CISCO-PORT-SECURITY-MIB CISCO-LWAPP-DOT11-CCX-CLIENT-DIAG-MIB
CISCO-PORT-STORM-CONTROL-MIB CISCO-LWAPP-DOT11-CCX-CLIENT-MIB
CISCO-POWER-ETHERNET-EXT-MIB CISCO-LWAPP-DOT11-CLIENT-CCX-REPORTS-MIB
CISCO-PRIVATE-VLAN-MIB CISCO-LWAPP-DOT11-CLIENT-MIB
CISCO-PROCESS-MIB CISCO-LWAPP-DOT11-MIB
CISCO-PRODUCTS-MIB CISCO-LWAPP-DOWNLOAD-MIB
CISCO-RF-MIB CISCO-LWAPP-LINKTEST-MIB
CISCO-RTP-METRICS-MIB CISCO-LWAPP-MFP-MIB
CISCO-RTTMON-MIB CISCO-LWAPP-MOBILITY-EXT-MIB
CISCO-SMART-INSTALL-MIB CISCO-LWAPP-QOS-MIB
CISCO-LWAPP-REAP-MIB
CISCO-LWAPP-ROGUE-MIB
CISCO-LWAPP-RRM-MIB
CISCO-LWAPP-SI-MIB
CISCO-LWAPP-TSM-MIB
CISCO-LWAPP-WLAN-MIB
CISCO-LWAPP-WLAN-SECURITY-MIB

Standards

IEEE 802.1as RMON I and II standards
IEEE 802.1s SNMPv1, SNMPv2c, and SNMPv3
IEEE 802.1w
IEEE 802.11
IEEE 802.1x
IEEE 802.1x-Rev
IEEE 802.3ad
IEEE 802.3af
IEEE 802.3at
IEEE 802.3bz
IEEE 802.3x full duplex on 10BASE-T, 100BASE-TX, and 1000BASE-T ports
IEEE 802.1D Spanning Tree Protocol
IEEE 802.1p CoS prioritization
IEEE 802.1Qat Stream Reservation Protocol
IEEE 802.1Qav
IEEE 802.1Q VLAN
IEEE 802.3 10BASE-T specification
IEEE 802.3u 100BASE-TX specification
IEEE 802.3ab 1000BASE-T specification
IEEE 802.3z 1000BASE-X specification

میزان مقاومت در برابر رطوبت

5to 90%

Altitude

up to 45°C

EMI and EMC compliance

FCC Part 15 (CFR 47) Class A
ICES-003 Class A
EN 55022 Class A
CISPR 22 Class A
AS/NZS 3548 Class A
BSMI Class A (AC input models only)
VCCI Class A
EN 55024. EN300386. EN 50082-1. EN 61000-3-2. EN 61000-3-3
EN61000-4-2. EN61000-4-3. EN61000-4-4. EN61000-4-5. EN61000-4-6. EN 61000-6-1

Safety Certifications

UL 60950-1 Second Edition
CAN/CSA-C22.2 No. 60950-1 Second Edition
EN 60950-1 Second Edition
IEC 60950-1 Second Edition
GOST
NOM (obtained by partners and distributors)

Electromagnetic Emissions Certifications

47CFR Part 15 (CFR 47) Class A (FCC Part 15 Class A)
AS/NZS CISPR22 Class A
CISPR22 Class A
EN55022 Class A
ICES003 Class A
VCCI Class A
EN61000-3-2
EN61000-3-3
KN22 Class A
KCC
CNS13438 Class A
EN55024
CISPR24
KN24

Environmental

Reduction of Hazardous Substances (ROHS) 5

Noise Specifications

Office Product Spec: 48dBA at 25°C (refer to ISO 7779)

Telco

Common Language Equipment Identifier (CLEI) Code

Technical services

● Cisco Smart Net Total Care Service
● Around-the-clock, global access to the Cisco TAC
● Unrestricted access to the extensive Cisco.com knowledge base and tools
● Next-business-day, 8x5x4, 24x7x4, and 24x7x2 advance hardware replacement and onsite parts replacement and installation available
● Ongoing operating system software updates within the licensed feature set
● Proactive diagnostics and real-time alerts on Smart Call Home-enabled devices
Cisco Smart Foundation Service
● NBD advance hardware replacement as available
● Business hours access to SMB TAC (access levels vary by region)
● Access to Cisco.com SMB knowledge base
● Online technical resources through Smart Foundation Portal
● Operating system software bug fixes and patches
Cisco SP Base Service
● Around-the-clock, global access to the Cisco TAC
● Registered access to Cisco.com
● NBD, 8x5x4, 24x7x4, and 24x7x2 advance hardware replacement; return to factory option available2
● Ongoing operating system software updates1
Cisco Focused Technical Support Services
● Three levels of premium, high-touch services are available:
● Cisco High-Touch Operations Management Service
● Cisco High-Touch Technical Support Service
● Cisco High-Touch Engineering Service
● Valid Cisco Smart Net Total Care or SP Base contracts on all network equipment are required

Access Point Licenses

L-LIC-CT3650-UPG Primary upgrade license SKU for Cisco 3650 wireless controller (e-delivery)
L-LIC-CTIOS-1A 1 access point adder license for Cisco IOS Software based wireless controller (e-delivery)
LIC-CT3650-UPG Primary upgrade license SKU for Cisco 3650 wireless controller (paper license)
LIC-CTIOS-1A 1 access point adder license for the Cisco IOS Software based wireless controller (paper license)

ابعاد (H x W x D)

4.4x 44.5 x 44.8

نظرات
شما هم می‌توانید در مورد این کالا نظر بدهید.

برای ثبت نظر، از طریق دکمه زیر اقدام نمایید. اگر این محصول را قبلا از لاین نت خریده باشید، نظر شما به عنوان مالک محصول ثبت خواهد شد.

افزودن دیدگاه جدید

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

دیگران را با نوشتن نظرات خود، برای انتخاب این محصول راهنمایی کنید.

لطفا پیش از ارسال نظر، خلاصه قوانین زیر را مطالعه کنید:

فارسی بنویسید و از کیبورد فارسی استفاده کنید. بهتر است از فضای خالی (Space) بیش‌از‌حدِ معمول، شکلک یا ایموجی استفاده نکنید و از کشیدن حروف یا کلمات با صفحه‌کلید بپرهیزید.

نظرات خود را براساس تجربه و استفاده‌ی عملی و با دقت به نکات فنی ارسال کنید؛ بدون تعصب به محصول خاص، مزایا و معایب را بازگو کنید و بهتر است از ارسال نظرات چندکلمه‌‌ای خودداری کنید.

بهتر است در نظرات خود از تمرکز روی عناصر متغیر مثل قیمت، پرهیز کنید.

به کاربران و سایر اشخاص احترام بگذارید. پیام‌هایی که شامل محتوای توهین‌آمیز و کلمات نامناسب باشند، حذف می‌شوند.

پرسش و پاسخ

شما نیز میتوانید سوالات خود را ثبت کنید!

اگر سوالی در مورد محصول دارید از این قسمت بپرسید!

اطلاعات فروشنده

اطلاعات فروشنده

admin-2 هنوز امتیازی داده نشده است!
  • فروشنده: admin-2
  • آدرس:
محصولات بیشتر
قیمت محصول:
تماس بگیرید !